• MOTTO

  Nemusíme mluvit o marketingu, kreativitě ani reklamní komunikaci.
  Jen o tom, čeho chcete dosáhnout. Zbytek je na mně...

 • Co právě dělám

  broken image

  Palec.net

  Výkonný ředitel od srpna 2010

  - vedení reklamního a grafického studia
  - udržování a rozvíjení vztahů se zákazníky
  - plánování a vyjednávání prodejů, marketingových akcí a obchodních podmínek
  - konzultace zadání a řízení průběhu grafických projektů (loga, návrhy tiskovin a webů), reklamních kampaní, tištěných prezentačních a propagačních materiálů, knižních edic, webových stránek a specifických online aplikací

  broken image

  Hanácký folklorní spolek

  Projektový manažer od června 2013

  - příprava a řízení projektů prezentace a podpory tradiční lidové kultury na Hané

  - festival Setkání Hanáků

  - workshopy a semináře

  - přehlídky Zpěváček a O hanáckyho kohóta
  - Fundraising, Festival Management, PR management

 • broken image

  O mně

  * 1979, Olomouc


  Nyní hrdý šéf grafického a reklamního studia Palec.net (od roku 2010), před tím vedoucí marketingu a obchodního oddělení Moravského divadla Olomouc (od roku 2004). Před rokem 2002 jsem působil jako manažer komunikace a vnějších vztahů v olomouckém Domě dětí a mládeže.

   

  Kromě popularizace tradiční lidové kultury či pořádání festivalů a dalších kulturních akcí převážně v rámci činnosti Hanáckého folklorního spolku (Setkání Hanáků, Zpěváček, Pouť na Svatý Kopeček, Folklorní Vánoce) se ve volném čase průběžně věnuji hudebním aktivitám jako aranžér, kapelník, hudební režisér, kontrabasista a dirigent - Hafol (autorská syntéza folkloru, folku, spirituálu a jazzu), Nabosso (autorský folk), Muzika Haná (cimbálová muzika), Hanácký mužský sbor Rovina (ryze vokální folklor), Smyčcový orchestr ZUŠ Žerotín (klasická hudba) a Black Ladies (swing, jazz a klasická hudba v interpretaci souboru příčných fléten a doprovodné skupiny).

   

  V letech 1999–2005 jsem byl členem operního sboru Moravského divadla Olomouc, v září 2004 jsem začal tamtéž působit jako vedoucí marketingu a obchodního oddělení.
   

  Pracoval jsem také na rozhlasových vlnách jako zpravodaj (Rádio Pohoda) nebo autor hudebních pořadů (Český rozhlas Olomouc), byl jsem webmasterem a šéfredaktorem neziskového serveru FolklorWeb.cz o lidové kultuře nejen na Moravě.


  Baví mě nápaditá hudba, tradiční lidová kultura, reklamní kampaně s vtipem a výsledky, pestré možnosti komunikace, čistý design tiskovin a rozvoj nových nápadů online i ve skutečnosti...

 • Napište mi

  Pozvání na kávu, ke spolupráci nebo nenápadná pochvala potěší kdykoliv :)

 • JSem sociální

  Moje nejnovější příspěvky na sociálních sítích